• Zwroty i reklamacje

Dokonując zakupu w sklepie internetowym weizo.pl masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny. Możesz dokonać zwrotu całego lub części zamówienia. Pamiętaj, że zwracany towar musi być pełnowartościowy.

 

Jeśli chcesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, powiadom nas o swojej decyzji w ciągu 14 dni od odbioru zamówienia. Możesz nam ją przekazać wysyłając odpowiedni formularz na adres sklep@weizo.pl, a zwracane towary (wraz z formularzem)  możesz wysłać samodzielnie na adres naszego magazynu poprzez wskazany przez nas sposób dostawy

 

W przypadku odesłania produktów samodzielnie (na własny koszt), zwrócimy koszt  dostawy przesyłki do magazynu w wysokości najtańszego sposobu dostawy aktualnie oferowanego przez Sklep.

 

 

 

Po otrzymaniu od Ciebie towarów wraz z formularzem odstąpienia od umowy, w ciągu 14 (czternastu) dni od dnia otrzymania  od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, dokonamy zwrotu wpłaconych środków. Zwrócimy je stosownie do sposobu płatności jaki wybrałeś na etapie składania zamówienia, tj.:

 

na numer konta (lub karty), za pomocą którego dokonałeś zapłaty za zamówienie – jeśli zamówienie było opłacone z góry,

na numer konta, który wskazałeś na formularzu zwrotu – jeśli zamówienie było opłacone przy odbiorze (prosimy o czytelne wpisywanie numerów rachunków bankowych)

Uwaga:

 

 

W określonych przypadkach, wskazanych w Regulaminie, nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.