• Wreckfest Steam Kod Klucz

98.63
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

Steam

 

język: 

polski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry

 

Język polski
Platforma Aktywacji Steam
Rodzaj Produktu Gra

Wreckfest (wcześniej znane jako Next Car Game) to kolejna gra wyścigowa studia Bugbear Entertainment znanego m.in. z serii FlatOut. Produkcja garściami czerpie z poprzednich dokonań deweloperów. Nie jest to więc zwyczajna ścigałka, lecz tytuł stawiający na akcję i emocjonujące starcia kierowców.

Twórcy udostępnili szereg rozmaitych pojazdów, różniących się właściwościami jezdnymi i oczywiście wyglądem. Dodatkowo każdy samochód da się usprawniać, ulepszając np. jego moc. Garaż jest ważnym punktem produkcji, gdyż podczas zawodów niszczymy swoje maszyny, które następnie trzeba naprawiać, przeznaczając na ten cel odpowiednie środki.

Next Car Game oferuje rozmaite tryby single i multiplayer oraz trasy znajdujące się zarówno na terenach miejskich, jak i wiejskich bezdrożach. Ich dokładne poznanie jest jednym z kluczy do sukcesu.

Oprócz tego tytuł został wyposażony w zaawansowany system zniszczeń, a cała gra napędzana jest przez silnik ROMU, który został przystosowany do wyświetlania kraks, zniszczeń i wypadków.

STEAM:

  • uruchomić aplikacje steam (można ją pobrać tutaj )
  •  zalogować się do Steam (w przypadku braku konta, trzeba zarejestrować nowe)
  • wybrać "dodaj grę" (lewy dolny róg w programie steam), następnie "aktywuj produkt na steam" i po akceptacji regulaminu wpisać otrzymany kod
  • gra znajduje się w bibliotece, należy ją tylko pobrać
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png