• Wiedźmin 3 Dziki Gon Edycja Roku klucz kod GOG

Sklep weizo.pl jest prowadzony przez firmę zarejestrowaną w Polsce. Ewentualne problemy są rozwiązane w ekspresowym tempie przez polskojęzycznych pracowników

59.99
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało
EAN 5902367640279

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

 GOG

 

język: 

 polski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry

 

Język polski
Platforma Aktywacji GOG COM
Rodzaj Produktu Gra

Zagraj w najbardziej dopracowaną i kompletną wersję najczęściej nagradzanej gry roku 2015 - "Wiedźmina 3: Dziki Gon" - "Edycję Gry Roku". Teraz dostępna ze wszystkimi rozszerzeniami i dodatkową zawartością.


Zostań zawodowym zabójcą potworów i rozpocznij przygodę epickich rozmiarów! Po wydaniu "Wiedźmin 3: Dziki Gon" stał się natychmiastową klasyką, zdobywając ponad 250 nagród gry roku. Teraz możesz cieszyć się tą ogromną, ponad 100-godzinną przygodą w otwartym świecie i jej napędzanymi fabułą rozszerzeniami, które dodają kolejne 50 godzin gry. Ta edycja zawiera całą dodatkową zawartość - nowe rodzaje broni, zbroję, stroje towarzyszy, nowy tryb gry i zadania poboczne.Elementy gry:

Graj jako wyspecjalizowany, najemny zabójca potworów
Wyszkolono cię już w dzieciństwie i poddano mutacji, abyś zyskał nadnaturalne zdolności, siłę i refleks. Wiedźminom lud nie ufa, choć stanowią przeciwwagę dla nękanego przez potwory świata, w którym żyją.

 • Unicestwiaj makabrycznie wrogów jako zawodowy łowca potworów uzbrojony w różne, możliwe do ulepszenia rodzaje broni, mikstury mutacyjne i magię bitewną.
 • Poluj na ogrom egzotycznych stworów, od dzikich bestii grasujących na górskich przełęczach, do przebiegłych drapieżników o nadnaturalnych zdolnościach czających się w ciemnych zaułkach najbardziej zaludnionych miast.
 • Inwestuj zarobione pieniądze w ulepszanie broni i kupuj zbroje na zamówienie lub wydaj je na wyścigi konne, karty, walki na pięści i inne przyjemności, które oferuje ci życie.


Wytrop dziecię przepowiedni w moralnie niejednoznacznym, otwartym świecie fantasy

 • ogromny świat Wiedźmina stworzony, aby przeżywać w nim nieustanną przygodę, wyznacza nowe standardy, jeżeli chodzi o rozmiar, głębię i złożoność.
 • Przemierzaj fantastyczny, otwarty świat: zgłębiaj zapomniane ruiny, jaskinie i wraki statków. Handluj z kupcami i krasnoludzkimi kowalami w miastach. Poluj na otwartych równinach, w górach i na morzu.
 • W czasach wojny wytrop dziecię przepowiedni, żywą broń o wielkiej potędze, którego nadejście zostało przepowiedziane w pradawnych, elfickich legendach.
 • Podejmuj trudne decyzje i mierz się z ich daleko idącymi konsekwencjami.


Edycja GOTY zawiera:

 • Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku łączy w sobie podstawową grę i całą dodatkową zawartość wydaną do dnia dzisiejszego.
 • Rozszerzenia "Serce z kamienia" i "Krew i wino", które oferują ogromne 50 godzin dodatkowej opowieści, a także nowe elementy i obszary, które powiększają świat o ponad jedną trzecią!
 • Dostęp do całej do tej pory wydanej dodatkowej zawartości, w tym broni, zbroi, zadań pobocznych, trybów gry i nowych kart GWINTA!
 • Wszystkie techniczne i graficzne aktualizacje, a także nowy interfejs użytkownika całkowicie przeprojektowany na podstawie opinii członków społeczności Wiedźmina.

 

 

 

 

Jeśli posiadasz już aplikację GOG Galaxy to kod można aktywować bezpośrednio w niej.

Jeśli jest to pierwsza instalacja to należy postępować w poniższy sposób:

 • Zalogować się/utworzyć konto na stronie gog.com
 • Będąc zalogowanym na GOG należy przejść na stronę  stronę
 • Aktywować otrzymany kod
 • Na tej stronie  należy kliknąć w nazwę swojego profilu (górne menu) i wejść w zakładkę gry gdzie znajduje się aktywowana gra
 • Po kliknięciu w daną grę otworzy się okno, w którym należy ustawić język i inne parametry, kliknąć pobierz i zainstaluj
 • Pobierze się aplikacja GOG Galaxy, która umożliwi zainstalowanie i uruchomienie gry na komputerze

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png