• Tyranny Commander Edition Steam Kod Klucz

73.63
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

Steam

 

język: 

polski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry

 

Język polski
Platforma Aktywacji Steam
Rodzaj Produktu Gra

Zagraj w grę RPG pełną znaczących, wpływających na losy świata wyborów, wyjątkowych i niezapomnianych towarzyszy oraz prezentującą nowe spojrzenie na kwestię moralności. Tyranny stawia Cię w roli arbitra prawa w świecie zniszczonym przez wojnę i podbitym przez despotę. Czy będziesz pracować dla systemu, a może spróbujesz go rozmontować... i zrobisz to dla chwały Kyrosa, dobra świata, a może własnych ambicji?

Tyranny to klasyczna gra RPG studia Obsidian Entertainment, twórców Pillars of Eternity, Fallout: New Vegas oraz South Park: The Stick of Truth, z nową i oryginalną historią, kształtowaną przez Twoje czyny. Wraz z wyborem strony, sojuszników i wrogów będziesz wpływać na losy świata, walcząc o własną wizję prawa i porządku we wciągającej i reaktywnej historii.

STEAM:

  • uruchomić aplikacje steam (można ją pobrać tutaj )
  •  zalogować się do Steam (w przypadku braku konta, trzeba zarejestrować nowe)
  • wybrać "dodaj grę" (lewy dolny róg w programie steam), następnie "aktywuj produkt na steam" i po akceptacji regulaminu wpisać otrzymany kod
  • gra znajduje się w bibliotece, należy ją tylko pobrać
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png