• Total War WARHAMMER II The Shadow & The Blade Steam Kod Klucz

Symbol: KA017082P1D1
1853.41
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Kurier (płatność przy odbiorze) 15
Dostępność Mało

Oferowany produkt jest dodatkiem rozszerzającym możliwości podstawowej wersji gry, dlatego do uruchomienia wymagane jest posiadanie podstawowej wersji 

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

 Steam

 

język: 

 polski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry.


Zdjęcia są poglądowe i nie są wiążące. Jeśli zdjęcie nie odpowiada opisowi oraz tytułowi oferty to proszę się nim nie sugerować (np. w sytuacji gdy zdjęcie jest na XBOX a opis wskazuje na PC lub zdjęcie wskazuje na edycję Specjalną a w tytule i opisie nie ma o tym mowy). Tylko tytuł i opis oferty są wiążące.

 

Język polski
Platforma Aktywacji Steam
Rodzaj Produktu Dodatek DLC

„Cień i Klinga" to najnowszy pakiet legendarnych lordów do gry Total War: WARHAMMER II. Wprowadza Malusa Mroczne Ostrze i Mistrza Śmierci Snikcha, z których każdy posiada unikalne cele, mechaniki i jednostki oraz oferuje odmienny styl gry.

 • Nowi legendarni lordowie posiadają bogate tło fabularne i prowadzą własne frakcje: Malus Mroczne Ostrze frakcje mrocznych elfów z Hag Graef, a Mistrz Śmierci Snikch skaveński klan Eshin.
 • Każdy z legendarnych lordów wprowadza do gry nowe unikalne mechaniki frakcji, serie misji, legendarne przedmioty, drzewka umiejętności, jak również nową kampanię fabularną.
 • Co więcej, pakiet dodaje też potężne jednostki i potężnych bohaterów do mrocznych elfów oraz skavenów.
 • Wśród nowych nabytków okrutnych podżegaczy z Hag Graef znajdą się m.in. zabójcze rydwany oraz bezlitosne meduzy.
 • Szeregi klanu Eshin wzmocnią przebiegłe zaklęcia ukrycia, drużyny z bronią nasyconą spaczeniem oraz działający w mroku zabójczy piechurzy.
 • „Cień i Klinga" oferuje nowe elitarne sławne regimenty, dzięki którym zdziesiątkujesz zastępy wrogów na polach bitwy Nowego i Starego Świata.
 • Lordów z nowego pakietu można bez przeszkód wykorzystywać w kampanii, jak również w trybach bitew i trybach własnych. Grać nimi można też w ogromnej darmowej kampanii „Imperia Śmiertelnych", dostępnej dla posiadaczy obydwu części gier z serii - Total War: WARHAMMER i Total War: WARHAMMER II.

STEAM:

 • uruchomić aplikacje steam (można ją pobrać tutaj )
 •  zalogować się do Steam (w przypadku braku konta, trzeba zarejestrować nowe)
 • wybrać "dodaj grę" (lewy dolny róg w programie steam), następnie "aktywuj produkt na steam" i po akceptacji regulaminu wpisać otrzymany kod
 • gra znajduje się w bibliotece, należy ją tylko pobrać
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png