• The Witness XBOX One Kod Klucz

219.41
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Kurier (płatność przy odbiorze) 15
Dostępność Mało

produkt na urządzenie: 

XBOX ONE

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

XBOX ONE

 

język: 

angielski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry

 

Język angielski
Platforma Aktywacji XBOX
Rodzaj Produktu Gra

Odkrywaj wciągający i odizolowany świat, pełen setek unikalnie przygotowanych zagadek, które pomogą poznać ci głęboko skrywane tajemnice.

Zanurz się w dzikich ostępach i ruinach niesamowicie kolorowej, ale i podejrzanie opuszczonej wyspy. Nawet zwierzęta się tu nie zapuszczają. Przemierzaj opustoszałe lasy i plaże, badaj rozpadające się budynki i odkryj pytania ukryte w każdym zakątku.

Znajdź setki specjalnych paneli rozrzuconych po całym terenie i rozwiąż przedstawione na nich zagadki, aby uzyskać dostęp do nowych terenów i jeszcze trudniejszych wyzwań. Tu nic się nie powtarza - uważnie badaj otaczający cię świat, a odnajdziesz wskazówki, które cię poprowadzą.

Wymyślony przez Jonathana Blowa, twórcę uznanego hitu indie z 2008 roku - Braid, The Witness to dzieło pełne pasji, niesamowitej atmosfery, wyzwań i tajemnic.

Xbox One

  • Sprawdź, czy konsola jest połączona z Internetem i czy udało Ci się zalogować do konta Microsoft, na którym chcesz zrealizować kod.
  • Wybierz kolejno pozycje Store > Użyj kodu.
  • Wykonaj instrukcje wyświetlane na ekranie, aby zrealizować bon lub kod upominkowy.
  • Jeśli na koncie karty lub kodu są pieniądze, całe saldo przeniesiemy na Twoje konto Microsoft. Z tych pieniędzy możesz kupować artykuły w Microsoft Store, w systemie Windows 10 i na konsoli Xbox One.
  • Jeśli karta lub kod są przeznaczone dla konkretnej aplikacji lub gry, dodamy tę pozycję do Twojej osobistej biblioteki, skąd możesz ją pobrać i zainstalować. Naciśnij przycisk Xbox na kontrolerze, a następnie wybierz kolejno pozycje Moje gry i aplikacje > Gotowe do instalacji. Wybierz aplikację lub grę, a następnie wybierz przycisk Zainstaluj.
  • Karty i kody związane z subskrypcją, np. usługi Xbox Live Gold, znajdziesz w menu System > Ustawienia > Konto > Subskrypcje.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png