• Tabletop Simulator Steam Kod klucz

Symbol: KA015254P1D1

Sklep weizo.pl jest prowadzony przez firmę zarejestrowaną w Polsce. Ewentualne problemy są rozwiązane w ekspresowym tempie przez polskojęzycznych pracowników

195.35
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

 steam

 

język: 

 angielski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry.


Zdjęcia są poglądowe i nie są wiążące. Jeśli zdjęcie nie odpowiada opisowi oraz tytułowi oferty to proszę się nim nie sugerować (np. w sytuacji gdy zdjęcie jest na XBOX a opis wskazuje na PC lub zdjęcie wskazuje na edycję Specjalną a w tytule i opisie nie ma o tym mowy). Tylko tytuł i opis oferty są wiążące.

 

Język angielski
Platforma Aktywacji Steam
Rodzaj Produktu Gra

Twórz własne oryginalne gry, importuj niestandardowe zasoby, automatyzuj gry za pomocą skryptów, konfiguruj kompletne lochy RPG, manipuluj fizyką, twórz zawiasy i przeguby i oczywiście... wywróć stół, gdy przegrasz grę. Wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze systemowi, zintegrowanemu z warsztatem Steam. W Tabletop Simulator możesz zrobić wszystko co chcesz. Możliwości są prawdziwie nieskończone!


Niekończące się gry
Tabletop Simulator ma wszystko. Podstawowa gra obejmuje 15 klasyków, takich jak szachy, poker, układanki, domino i mahjong. Ponadto w warsztacie Steam są tysiące treści stworzonych przez społeczność. Jeśli jesteś typem, który lubi gry planszowe, dołączamy zestaw RPG, który zawiera elementy kafli oraz mebli, a także animowane figurki, które możesz ustawić i rozpocząć walkę ze swoimi przyjaciółmi. Istnieje nawet opcja przeznaczona specjalnie dla Mistrzów Gry, aby mogli w pełni kontrolować stół!

STEAM:

  • uruchomić aplikacje steam (można ją pobrać tutaj )
  •  zalogować się do Steam (w przypadku braku konta, trzeba zarejestrować nowe)
  • wybrać "dodaj grę" (lewy dolny róg w programie steam), następnie "aktywuj produkt na steam" i po akceptacji regulaminu wpisać otrzymany kod
  • gra znajduje się w bibliotece, należy ją tylko pobrać
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png