• Supreme Commander Forged Alliance Steam Kod Klucz

Symbol: KA015101P1D1
188.83
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

Steam

 

język: 

polski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry.


Zdjęcia są poglądowe i nie są wiążące. Jeśli zdjęcie nie odpowiada opisowi oraz tytułowi oferty to proszę się nim nie sugerować (np. w sytuacji gdy zdjęcie jest na XBOX a opis wskazuje na PC lub zdjęcie wskazuje na edycję Specjalną a w tytule i opisie nie ma o tym mowy). Tylko tytuł i opis oferty są wiążące.

 

Język polski
Platforma Aktywacji Steam
Rodzaj Produktu Gra

Zbliża się kres ludzkości... Dwa lata po zakończeniu Wiecznej Wojny niegdyś wielkie walczące ze sobą nacje leżą teraz w ruinach, a nadzieja ludzkości na lepszą przyszłość jest niczym więcej, niż smutnym wspomnieniem. Nowy, pozornie niepowstrzymany przeciwnik, wspierany przez fanatyków z Zakonu, teraz dąży do wyplenienia ludzkości: UEF, Lojalistów Aeonu i Cybranów. Będąc przyciśniętymi do muru i spoglądając w otchłań, mizerne reszty sił Ludzkości muszą pozostawić w tyle stare waśnie i połączyć siły przygotowując się do postawienia ostatniej linii obrony. Ostatnia szansa. Sojusz związany krwią, stalą i nadzieją, gotów stawić czoła ciemności.

STEAM:

  • uruchomić aplikacje steam (można ją pobrać tutaj )
  •  zalogować się do Steam (w przypadku braku konta, trzeba zarejestrować nowe)
  • wybrać "dodaj grę" (lewy dolny róg w programie steam), następnie "aktywuj produkt na steam" i po akceptacji regulaminu wpisać otrzymany kod
  • gra znajduje się w bibliotece, należy ją tylko pobrać
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png