• Sniper Elite III Target Hitler Hunt the Grey Wolf Steam Kod KLucz

Symbol: KA013899P1D1
1541.82
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Kurier (płatność przy odbiorze) 15
Dostępność Mało

Oferowany produkt jest dodatkiem rozszerzającym możliwości podstawowej wersji gry, dlatego do uruchomienia wymagane jest posiadanie podstawowej wersji 

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

 Steam

 

język: 

 polski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry.


Zdjęcia są poglądowe i nie są wiążące. Jeśli zdjęcie nie odpowiada opisowi oraz tytułowi oferty to proszę się nim nie sugerować (np. w sytuacji gdy zdjęcie jest na XBOX a opis wskazuje na PC lub zdjęcie wskazuje na edycję Specjalną a w tytule i opisie nie ma o tym mowy). Tylko tytuł i opis oferty są wiążące.

 

Język polski
Platforma Aktywacji Steam
Rodzaj Produktu Dodatek DLC

Target Hitler: Hunt the Grey Wolf to jedyna w swoim rodzaju misja bojowa w grze Sniper Elite 3, w której udział może wziąć najwyżej dwóch graczy.

Wysoki stopniem cel przybył do Tobruku z niespodziewaną wizytą, ale nasz wywiad przekazuje sprzeczne informacje. Czy to naprawdę Führer, czy to jeden z jego rzekomych sobowtórów? Czy działając pod presją czasu zdołasz na czas przeniknąć do miasta, zająć pozycję, odszyfrować kluczowy rozkaz i oddać strzał?

TARGET HITLER: HUNT THE GREY WOLF ZAWIERA:

  • Całkowicie nową misję kampanii w grze Sniper Elite 3 dla jednego lub dwóch graczy.
  • Siedem różnych sposobów eliminacji Szarego wilka.
  • Rozległe, zachęcające do eksploracji środowisko miejskie i przypadkowe lokalizacje wskazówek — każda rozgrywka będzie jedyna w swoim rodzaju!

STEAM:

  • uruchomić aplikacje steam (można ją pobrać tutaj )
  •  zalogować się do Steam (w przypadku braku konta, trzeba zarejestrować nowe)
  • wybrać "dodaj grę" (lewy dolny róg w programie steam), następnie "aktywuj produkt na steam" i po akceptacji regulaminu wpisać otrzymany kod
  • gra znajduje się w bibliotece, należy ją tylko pobrać
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png