• RUNE II Epic Games Kod Klucz

Symbol: KA013022P1D1
226.60
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Kurier (płatność przy odbiorze) 15
Dostępność Mało

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

Epic Games

 

język: 

angielski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry.


Zdjęcia są poglądowe i nie są wiążące. Jeśli zdjęcie nie odpowiada opisowi oraz tytułowi oferty to proszę się nim nie sugerować (np. w sytuacji gdy zdjęcie jest na XBOX a opis wskazuje na PC lub zdjęcie wskazuje na edycję Specjalną a w tytule i opisie nie ma o tym mowy). Tylko tytuł i opis oferty są wiążące.

 

Język angielski
Platforma Aktywacji Epic Games
Rodzaj Produktu Gra
RUNE II to epicka fabularna gra akcji osadzona w pełnym niebezpieczeństw nordyckim uniwersum, gdzie nastał kres czasów. Bóstwa, potwory i niedobitki ludzkości walczą o przetrwanie.

Bogowie wybrali Cię na zbawcę Midgardu. Otrzymaj ich błogosławieństwa, zdobądź potężne umiejętności i spróbuj zakończyć Ragnarok! Nie ma ani chwili do stracenia - powstrzymaj Lokiego przed zniszczeniem Midgardu, inaczej świat na zawsze pogrąży się w chaosie.

W pojedynkę lub ze znajomymi walcz z niezliczonymi sługami Lokiego, przemierzaj świat w poszukiwaniu rzadkich surowców, zdobywaj cenne artefakty, by osłabić Bramy Krain, i twórz najpotężniejszą broń, jaką widziało Dziewięć Światów.
Czy zdołasz pokonać boga, czy też rozpocznie się nowa era ciemności?

EPIC GAMES:

  • Pobierz i zainstaluj aplikację Epic Games Launcher, dostępną tutaj (przycisk Get Epic Games w prawym górnym rogu strony).
  • Uruchom aplikację i zaloguj się na swoje konto Epic (jeśli nie posiadasz jeszcze konta, kliknij napis Sign up, aby je utworzyć).
  • Kliknij w prawym górnym rogu programu swoją nazwę użytkownika i wybierz opcję Zrealizuj Kod:
  • Wprowadź klucz aktywacyjny gry i kliknij Wykorzystaj kod. Gra zostanie przypisana do konta.
  • Kliknij przycisk Zainstaluj, aby rozpocząć pobieranie gry.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png

  • Sklep zamknięty

Przerwa wakacyjna
Wracamy 7 lipca 2021