• Pillars of Eternity II Deadfire Obsidian Edition Steam Kod klucz

Symbol: KA011526P1D1

Sklep weizo.pl jest prowadzony przez firmę zarejestrowaną w Polsce. Ewentualne problemy są rozwiązane w ekspresowym tempie przez polskojęzycznych pracowników

135.40
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Kurier (płatność przy odbiorze) 15
Dostępność Mało

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

 steam

 

język: 

 polski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry.


Zdjęcia są poglądowe i nie są wiążące. Jeśli zdjęcie nie odpowiada opisowi oraz tytułowi oferty to proszę się nim nie sugerować (np. w sytuacji gdy zdjęcie jest na XBOX a opis wskazuje na PC lub zdjęcie wskazuje na edycję Specjalną a w tytule i opisie nie ma o tym mowy). Tylko tytuł i opis oferty są wiążące.

 

Język polski
Platforma Aktywacji Steam
Rodzaj Produktu Gra

Edycja zawiera:

 

 • Grę do pobrania
 • Zawartość do pobrania, zestawy 1-3: Solidny pakiet dodatków, rozszerzający podstawową wersję gry o nowe lokacje, przygody oraz przedmioty wzbogacające świat Pillars of Eternity II: Deadfire (Całość warta ponad 100 zł, dostępna po premierze gry).
 • Oficjalną ścieżkę dźwiękową z gry: Ścieżka dźwiękowa z gry Pillars of Eternity II: Deadfire autorstwa Justina Bella oferuje zupełnie nowe utwory inspirowane ludami oraz frakcjami zamieszkującymi archipelag Deadfire.
 • Prowokujący strój: Stylowy kapelusz oraz dołączona do zestawu opaska na oko chroniąca noszącego przed urazami oka. Robi niesamowicie pirackie wrażenie.
 • Kosmiczny prosiaczek Cosmo: Bez niego nie ma Pillars of Eternity! Cosmo towarzyszy Ci, unosząc się na niebieskawej pajęczynce. Inspiruje drużynę swoją odwagą oraz niesamowitym wdziękiem.
 • Cyfrowy poradnik P&P: Pillars of Eternity posiada długą tradycję dostosowywania oraz wdrażania technik, które wywodzą się z gier rozgrywanych na kartce papieru. Z pieczołowitością przenosimy je do naszych systemów oraz uwzględniamy je podczas projektowania przygód. Nasi projektanci zdecydowali, że skorzystają ze swojej wiedzy i dadzą coś graczom uwielbiającym tradycyjne planszówki! Ten „papierowy" system został przygotowany od podstaw przez głównego projektanta Pillars of Eternity II: Deadfire Josha Sawyera oraz wspierający go zespół projektantów. Połącz się z innymi fanami Deadfire i razem stwórzcie własne przygody!
 • Cyfrowa mapa w wysokiej rozdzielczości: Możesz ustawić tę świetną mapę morską jako tło pulpitu lub wydrukować i korzystać z niej, nawigując przez zdradliwe wody archipelagu Martwego Ognia.
 • Cyfrowy przewodnik, tom II: Nasi przyjaciele z Dark Horse Comics przygotowali kolejny rozdział obszernego przewodnika po świecie Pillars of Eternity. Pełen jest on legend, wiedzy o świecie oraz informacji o zaginionych lokacjach archipelagu Martwego Ognia. Przewodnik ten będzie użytecznym towarzyszem podróży lub swoistą bazą wiedzy wyjaśniającą zawiłości tego pełnego głębi i enigmatycznego zaułka Eory. Znajdują się w nim przepiękne ilustracje oraz sporo informacji na temat świata gry.

STEAM:

 • uruchomić aplikacje steam (można ją pobrać tutaj )
 •  zalogować się do Steam (w przypadku braku konta, trzeba zarejestrować nowe)
 • wybrać "dodaj grę" (lewy dolny róg w programie steam), następnie "aktywuj produkt na steam" i po akceptacji regulaminu wpisać otrzymany kod
 • gra znajduje się w bibliotece, należy ją tylko pobrać
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png