• Green Hell Steam Kod Klucz

36.74
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Koszt dostawy 11
Paczkomat (przedpłata) 11
Kurier (przedpłata) 14
Dostępność Mało

 

produkt na urządzenie:

PC 

rodzaj produktu:

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie)

 

platforma aktywacji:

steam

 

język:

angielski

 

sposób aktywacji:

Bez użycia VPN

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.)

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju

Język angielski
Platforma Aktywacji Steam
Rodzaj Produktu Gra

W grze wcielimy się w postać osoby porzuconej w amazońskiej dżungli. Na początku nie posiadamy nic poza radiem. Co jednak istotne, nie pomoże nam ono od razu opuścić miejsca, w którym się znajdujemy. Konieczny okaże się więc błyskawiczny kurs przetrwania, w trakcie którego zdobędziemy umiejętności pozwalające nam ujść z życiem.

Co ważne, twórcy położyli spory nacisk na realizm, dlatego podczas gry musimy cały czas dbać o to, aby naszej postaci nie zabrakło jedzenia i wody. Pożywienie zdobędziemy między innymi poprzez polowanie lub łowienie ryb. Do tego wszystkiego warto dodać również umiejętność rozpalania ognia.

Gdy podstawowe zdolności zostaną przez nas opanowane, możemy zająć się bardziej zaawansowanymi czynnościami, związanymi chociażby z pozyskiwaniem surowców i wytwarzaniem rozmaitych przedmiotów, które pozwolą nam przetrwać (mowa tu chociażby o łuku). Następnym krokiem okaże się wybudowanie bardzo zaawansowanego schronienia, a nawet uprawa roślin. Jak widać, sposobów na przeżycie jest całkiem sporo.

Co jednak istotne, naszą jedyną bolączką nie jest pragnienie i burczący brzuch. Niejednokrotnie przyjdzie nam się zmierzyć z drapieżnikami, różnego rodzaju chorobami, poniesionymi ranami,  a nawet z własną psychiką. To wszystko może doprowadzić do naszej śmierci, a w konsekwencji do przedwczesnego zakończenia gry.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png