• GTA V Online Megalodon Shark Cash Card PC Kod Klucz

Symbol: KA007250P1D1
202.33
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

Oferowany produkt jest dodatkiem rozszerzającym możliwości podstawowej wersji gry, dlatego do uruchomienia wymagane jest posiadanie podstawowej wersji 

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

 Rockstar Games Social Club

 

język: 

 angielski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry.


Zdjęcia są poglądowe i nie są wiążące. Jeśli zdjęcie nie odpowiada opisowi oraz tytułowi oferty to proszę się nim nie sugerować (np. w sytuacji gdy zdjęcie jest na XBOX a opis wskazuje na PC lub zdjęcie wskazuje na edycję Specjalną a w tytule i opisie nie ma o tym mowy). Tylko tytuł i opis oferty są wiążące.

 

Język angielski
Platforma Aktywacji Online
Rodzaj Produktu Dodatek DLC

Forsa otwiera w tym mieście każde drzwi. W Los Santos i hrabstwie Blaine problemy z kasą możesz rozwiązać, kupując pakiety gotówki dla Grand Theft Auto Online. Cała zakupiona kasa jest automatycznie przelewana na rachunek bankowy twojej postaci. Wydawaj z głową, forsa jest ulotna.

 

Pakiet zawiera $8,000,000 GTA

1. Kliknij ten link.

2. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się do istniejącego konta Social Club Rockstar Games. Jeśli nie masz konta Social Club, postępuj zgodnie ze wskazówkami, aby je utworzyć, a następnie spróbuj ponownie.

3. Kliknij „UŻYJ KODU ROCKSTAR" i po wyświetleniu monitu wprowadź swój unikalny kod aktywacyjny Rockstar. Następnie kliknij przycisk „AKTYWUJ". Witryna poprosi Cię o potwierdzenie aktywacji GTAV na PC. Kliknij przycisk „POTWIERDŹ".

4. Kliknij „DOWNLOAD FOR WINDOWS", aby pobrać instalator GTAV na komputer.

5. Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora, aby zakończyć proces instalacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png