• EA Access 1 Miesiąc Abonament XBOX One Kod Klucz

Sklep weizo.pl jest prowadzony przez firmę zarejestrowaną w Polsce. Ewentualne problemy są rozwiązane w ekspresowym tempie przez polskojęzycznych pracowników

37.72
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu do 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

 

 Graj jeszcze więcej dzięki subskrypcji EA Access! Czeka na Ciebie mnóstwo niesamowitych gier, ekskluzywne wczesne wersje próbne i solidne rabaty. • Korzystaj z wielkiej kolekcji doskonałych gier firmy EA, ile chcesz i kiedy chcesz. Graj w gry z hitowych serii, takich jak m.in. Battlefield, FIFA i Need for Speed! Regularnie dodawane są kolejne tytuły, więc czas grania nigdy się nie kończy. • Korzystaj z ekskluzywnych wersji próbnych Play First, aby poznawać nowe gry firmy EA przed premierą. Jeśli zdecydujesz się kupić pełną wersję gry, Twój zapisany postęp zostanie do niej przeniesiony. Ponadto te wersje próbne pozostają aktywne przez długi czas po premierzy gry, więc w dowolnej chwili możesz sprawdzić, jak dobra jest dana gra. • Automatycznie oszczędzasz 10% na kupowanych na konsoli Xbox One w formie cyfrowej produktach firmy EA, takich jak pełne gry, zawartość do pobrania, zawartość Ultimate Team itp. Chcesz mieć zupełnie nową zawartość do pobrania do gry dostępnej w kolekcji? Twoja wersja próbna Play First została zakończona i chcesz zagrać w pełną grę? Oferujemy Ci taką możliwość.


 

 

produkt na urządzenie: 

XBOX

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

XBOX

 

język: 

polski 

 

sposób aktywacji: 

Bez użycia VPN 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN może prowadzić do blokady konta dlatego nie sprzedajemy gier wymagających VPN) 

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png