• Code Vein Digital Deluxe Edition Steam Kod Klucz

Symbol: KA003087P1D1
78.18
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

Steam

 

język: 

angielski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry.


Zdjęcia są poglądowe i nie są wiążące. Jeśli zdjęcie nie odpowiada opisowi oraz tytułowi oferty to proszę się nim nie sugerować (np. w sytuacji gdy zdjęcie jest na XBOX a opis wskazuje na PC lub zdjęcie wskazuje na edycję Specjalną a w tytule i opisie nie ma o tym mowy). Tylko tytuł i opis oferty są wiążące.

 

Język angielski
Platforma Aktywacji Steam
Rodzaj Produktu Gra
Powstańcie razem
Dołącz do partnera SI lub znajomego w trybie współpracy dla wielu osób i wyruszcie do świata destrukcji w fabularnej grze RPG z lochami. Użyjcie swoich połączonych sił, aby skoordynować działania i bronić się nawzajem przed atakami z zaskoczenia lub pokonać potężnych wrogów.

Większe wyzwania to większe nagrody
Zdobywaj nowe wyposażenie, awansuj swoją postać i zyskaj siły do walki z Zagubionymi. Od nowych graczy po doświadczonych weteranów gatunku akcji, wyzwania w CODE VEIN spowodują, że będziesz wciąż wracać po więcej.

Spersonalizuj swojego Revenanta
Wybierz spośród całego arsenału uzbrojenia - masz do dyspozycji bagnety, topory, włócznie i nie tylko. Wzmocnij zdolności swojej postaci potężnymi premiami Blood Code, z których każda daje ci dostęp do różnych „darów", zwiększających twoją siłę, osłabiających wrogów albo pozwalających skorzystać z nowych funkcji broni i potężnych ataków. Wykończ przeciwników używając swoich Blood Veils, potężnych narzędzi upuszczających krew - każdy z nich ma niepowtarzalną grafikę i styl ataku, który otwiera cały szereg nowych strategii bojowych.
Produkt zawiera:
  • Code Vein
  • Season Pass
  • Season Pass bonus: Alternate Mia Set
  • Deluxe Edition bonus: Accessory Set: Insatiable Bloodthirst

STEAM:

  • uruchomić aplikacje steam (można ją pobrać tutaj )
  •  zalogować się do Steam (w przypadku braku konta, trzeba zarejestrować nowe)
  • wybrać "dodaj grę" (lewy dolny róg w programie steam), następnie "aktywuj produkt na steam" i po akceptacji regulaminu wpisać otrzymany kod
  • gra znajduje się w bibliotece, należy ją tylko pobrać
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png