• Call of Duty Modern Warfare 3 Collection 4 Final Assault DLC Steam Kod Klucz

53.96
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

Oferowany produkt jest dodatkiem rozszerzającym możliwości podstawowej wersji gry, dlatego do uruchomienia wymagane jest posiadanie podstawowej wersji 

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

 Steam

 

język: 

 angielski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry

 

Język angielski
Platforma Aktywacji Steam
Rodzaj Produktu Dodatek DLC

Salutując Sezonowi Zawartości do gry Call of Duty®: Modern Warfare® 3, czwarta i ostatnia kolekcja DLC dodaje 5 zupełnie nowych map do trybu wieloosobowego. Otoczony górami „Wąwóz” wysyła żołnierzy do zapomnianego miasteczka górniczego z jedynie szybami kopalnianymi i szopami na sprzęt w charakterze osłon. Wybrzeże Jersey oczekuje na „Promenadzie”, gdzie zabawa na słońcu oznacza ścieranie się z wrogami na plaży. Gracze muszą zdobyć umiejętność chodzenia po pokładzie w „Od brzegu” oraz „Likwidacji”, gdzie śmiertelnie niebezpieczna oceaniczna platforma wiertnicza i labirynt rozpadających się statków oceanicznych zapewniają idealne tło dla walki na brzegu. Dopełnieniem kolekcji jest wycieczka do rozdartej wojną Dzielnicy Francuskiej Nowego Orleanu, w której „Parafia” rzuca graczy naprzeciw siebie wśród miejskiego rumowiska.

 

  • Likwidacja: Cmentarzysko rozpadających się statków oceanicznych nie tylko doprowadziło do powstania slumsów dla miejscowych, ale średniej wielkości mapy wieloosobowej wypełnionej newralgicznymi punktami; zapewniając doskonałe tło dla walki nabrzegu.

 

  • Od brzegu: Uwięziony na platformie wiertniczej na środku oceanu, nie masz innej drogi niż bezpośrednio na twoich wrogów na tej nowej wieloosobowej mapie szczycącej się lądowiskami dla śmigłowców, dźwigami i niezliczonymi dogodnymi stanowiskami dla snajperów chcących rywalizować w strzelaniu. Czy wspominaliśmy, by patrzeć w dół, gdyż inaczej można spaść?

 

  • Wąwóz: Kilkadziesiąt lat po tym, jak pożary wypaliły to zapomniane górnicze miasteczko, kanion z czerwonych skał zyskuje nowe odcienie czerwieni jako średniej wielkości mapa wieloosobowa, na której okoliczne góry, szyby górnicze oraz szopy na sprzęt tworzą idealne tło dla walki.

 

  • Promenada: Ruszaj na Wybrzeże Jersey na słoneczne popołudnie spędzone w wieloosobowej bitwie na promenadzie, w której stawisz czoła swoim wrogom na plaży i będziesz walczyć o dominację na pasażu, jednocześnie znajdując czas na przejażdżkę na Toller coasterze.

 

  • Parafia: Pobożne życzenie nie zapewni ci bezpieczeństwa w rozdartej wojną Dzielnicy Francuskiej Nowego Orleanu, w której lokalna zbombardowana parafia pełni istotną funkcję na mniejszej mapie wieloosobowej, doskonale dopasowanej dla tych, którzy chcą biegać i strzelać pośród miejskiego rumowiska.

STEAM:

  • uruchomić aplikacje steam (można ją pobrać tutaj )
  •  zalogować się do Steam (w przypadku braku konta, trzeba zarejestrować nowe)
  • wybrać "dodaj grę" (lewy dolny róg w programie steam), następnie "aktywuj produkt na steam" i po akceptacji regulaminu wpisać otrzymany kod
  • gra znajduje się w bibliotece, należy ją tylko pobrać
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png