• Call of Duty Modern Warfare 3 Collection 2 DLC Steam Kod Klucz

53.96
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

Oferowany produkt jest dodatkiem rozszerzającym możliwości podstawowej wersji gry, dlatego do uruchomienia wymagane jest posiadanie podstawowej wersji 

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

 Steam

 

język: 

 angielski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry

 

Język angielski
Platforma Aktywacji Steam
Rodzaj Produktu Dodatek DLC

Druga Kolekcja DLC do gry Call of Duty®: Modern Warfare® 3 zawiera zupełnie nowe mapy do trybu Wieloosobowego i Przetrwania, Misje Jednostek Specjalnych i zupełnie nowe mapy do trybu Starcia. Całkowicie nowy w serii, tryb Starcia przenosi całą zabawę i intensywność trybu wieloosobowego do zupełnie nowego typu starć wręcz 1 na 1 oraz 2 na 2. Oprócz tego zupełnie nowego doświadczenia z gry, Kolekcja 2 oferuje 3 mapy wieloosobowe i 2 Misje Jednostek Specjalnych, oferując fanom nowe miejsca do sprawdzenia ich umiejętności gry Wieloosobowej i Jednostek Specjalnych.

 • Sanktuarium: Będziesz walczyć nie tylko z wysokością w strzelistych monastyrach z piaskowca  Środkowej Grecji zawieszonych w powietrzu setki metrów nad ziemią. Ukształtowane przez miliony lat, naturalne filary skalne tego sanktuarium odpierały nacierające armie i przetrwały niszczący wpływ czasu, ale teraz będą musiały stawić czoła twojemu desantowi. Sprawdź swoje umiejętności – i kunszt starożytnych mnichów – przy pomocy arsenału pistoletów maszynowych, karabinów szturmowych i strzelb. Tylko pamiętaj: nie patrz w dół.

 

 • Fundament: Wyrusz w samo serce Korei Południowej do zamkniętej fabryki betonu, w której płynie cement i fruwają pociski. Po dziesięcioleciach budowania dróg i budynków, strzelisty zakład jest teraz doskonale skonstruowaną strefą walk dla snajperów i biegowo-strzeleckich zasad potyczek. Nie podziwiaj ogromnej kruszarki betonu na samym środku fabryki jeśli nie chcesz, żeby twój wynik również został skruszony.

 

 • Oaza: Choć niegdyś był malowniczym miejscem ucieczki dla urlopowiczów, ogromny Hotel Oasis jest teraz rajem dla gry wieloosobowej z wieloma miejscami do walki zbudowanym na szczycie starożytnej twierdzy.

 

 • Kill Switch: intensywna nowa Misja Jednostek Specjalnych, która umieszcza twój dwuosobowy zespół głęboko na terytorium wroga. Twoja misja – zatrzymaj rosyjski transporter detonując Impuls Elektromagnetyczny. Bądź żołnierzem naziemnym, chcącym wywalczyć sobie drogę do miejsca detonacji, lub graj jako snajper zapewniając niezbędne wsparcie ogniowe z punktów przewagi wysoko nad miastem. Współpracuj lub ryzykuj otoczenie przez hordy wrogich żołnierzy.
 • Pancernik: Z jednym graczem sterującym czołgiem klasy Abrams i drugim eskortującym go pieszo, będziesz oczyszczać plaże i ukrywać się we wraku samolotu uciekając z Hamburga przez linie wroga w tej zupełnie nowej Misji Jednostek Specjalnych.

 

 • Ucieczka: Pierwsza mapa w trybie „Starcie” w historii serii Modern Warfare®, która kiedyś była tropikalną plażową kryjówką szczycącą się egzotycznymi akwariami i ogromnymi basenami jest teraz schronieniem dla bezwzględnej strzeleckiej przemocy.

 

 • Perspektywa: Wykuta w nadającym się do walki zboczu góry, ta nowa mapa „Starcia” umieszcza cię naprzeciwko twoich przeciwników we frontowej bazie obserwacyjnej zasypanej posterunkami oraz ciasnymi korytarzami.

 

 • Erozja: Odkryj swoją drogę w śródziemnomorskich ruinach i starożytnych akweduktach, wykorzystując pozostałości rzymskich budynków dla zapewnienia sobie tysiącletniej osłony na tej nowej mapie „Starcia”.

 

 • Mielizna: Wyrusz na szkockie Orkady po najnowszą mapę „Starcia”, gdzie zdradliwe ściany klifów, sieci jaskiń oraz zardzewiałe i zniszczone szczątki unieruchomionych pojazdów transportowych są przeznaczone do ciągłej walki.

STEAM:

 • uruchomić aplikacje steam (można ją pobrać tutaj )
 •  zalogować się do Steam (w przypadku braku konta, trzeba zarejestrować nowe)
 • wybrać "dodaj grę" (lewy dolny róg w programie steam), następnie "aktywuj produkt na steam" i po akceptacji regulaminu wpisać otrzymany kod
 • gra znajduje się w bibliotece, należy ją tylko pobrać
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png