• Big Farm Story Steam Kod Klucz

103.17
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

Steam

 

język: 

polski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry

 

Język polski
Platforma Aktywacji Steam
Rodzaj Produktu Gra

Wyrwij się z hałasu i chaosu wielkomiejskiej dżungli i ucieknij na własną, tętniącą życiem farmę. Twój dziadek zostawia ci niespodziewanie swoją starą farmę. Pora przywrócić jej chwałę. Siej, zbieraj plony i doglądaj swoich pól oraz zwierząt. Oto Twoja szansa, aby stworzyć wymarzone gospodarstwo! Odkryj urokliwą wioskę wśród pól i lasów. Na spotkanie czeka mnóstwo nowych przyjaciół – poznaj ich wyjątkowe osobowości i pomóż w budowie lokalnej społeczności.

Farma Twojego dziadka jest w opłakanym stanie. Zabudowania ledwo stoją, a pola są zarośnięte. Farma została opuszczona, a Twój dziadek przepadł bez śladu.
Zakasz rękawy i łap konewkę. Pora podszkolić się w pracy na roli i sprawić, że farma wyglądać będzie dokładnie tak, jak w Twoich najwspanialszych wspomnieniach z dzieciństwa. Odszukaj ślady dziadka i skorzystaj z szansy, by zapisać karty własnej historii!

STEAM:

  • uruchomić aplikacje steam (można ją pobrać tutaj )
  •  zalogować się do Steam (w przypadku braku konta, trzeba zarejestrować nowe)
  • wybrać "dodaj grę" (lewy dolny róg w programie steam), następnie "aktywuj produkt na steam" i po akceptacji regulaminu wpisać otrzymany kod
  • gra znajduje się w bibliotece, należy ją tylko pobrać
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png