• Battlefield 3 Premium Edition Origin kod klucz

Sklep weizo.pl jest prowadzony przez firmę zarejestrowaną w Polsce. Ewentualne problemy są rozwiązane w ekspresowym tempie przez polskojęzycznych pracowników

75.35
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

 origin

 

język: 

 polski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry.


Zdjęcia są poglądowe i nie są wiążące. Jeśli zdjęcie nie odpowiada opisowi oraz tytułowi oferty to proszę się nim nie sugerować (np. w sytuacji gdy zdjęcie jest na XBOX a opis wskazuje na PC lub zdjęcie wskazuje na edycję Specjalną a w tytule i opisie nie ma o tym mowy). Tylko tytuł i opis oferty są wiążące.

 

Język polski
Platforma Aktywacji Origin
Rodzaj Produktu Gra

W skład pakietu wchodzi:

Dodatek „Siły pancerne"

Dodatek Battlefield 3: „Siły pancerne" podnosi stawkę w niepowtarzalnej walce z wykorzystaniem pojazdów wojskowych, z której słynie cała seria Battlefield™. Poprowadź pięć nowych pojazdów, takich jak niszczyciele czołgów, działa samobieżne i ATV. Możesz też zasiąść na pozycji strzelca samolotu lub śmigłowca bojowego. Siej zniszczenie na nowych, ogromnych polach bitew, stworzonych specjalnie z myślą o dynamicznych starciach pojazdów. Wśród nowych map znajdziesz również największe pole bitwy w historii serii Battlefield.


Dodatek „Powrót do Karkand"

W dodatku „Powrót do Karkand" możesz ponownie zmierzyć się z wrogami na najpopularniejszych mapach znanych z gry Battlefield 2, odświeżonych dzięki możliwościom nowoczesnego silnika Frostbite 2 studia DICE. Dostaniesz też mnóstwo nowej zawartości — dziesięć niestandardowych nieśmiertelników, pięć nowych osiągnięć i trofeów, osiem spersonalizowanych wzorów kamuflażu, nowy system z dwunastoma misjami, trzy nowe pojazdy i dziesięć klasycznych rodzajów broni.


Dodatek „Walka w zwarciu"

W dodatku Battlefield 3: „Walka w zwarciu" staniesz dosłownie oko w oko z wrogiem. Rozszerzenie przenosi akcję z dużych map, do których przyzwyczaili się gracze Battlefield 3, do mniejszych i jeszcze bardziej niebezpiecznych miejsc. Ze względu na niewielką przestrzeń niełatwo jest znaleźć osłonę, trzeba więc zawsze mieć oczy dookoła głowy. Nigdy nie wiadomo, kiedy rozpęta się piekło.


Dodatek „Dogrywka"

W Battlefield 3: „Dogrywka" trafisz w sam środek walk ulicznych w zniszczonym trzęsieniem ziemi Teheranie. Wykorzystaj popękaną ziemię do zdobycia przewagi taktycznej i przechytrzenia wrogów. Usiądź za kierownicą nowych, zmodyfikowanych pojazdów wojskowych i cywilnych, przystosowanych do siania spustoszenia na ulicach miasta. Zagraj w nowym trybie gry, wykonuj kolejne zadania i zdobywaj osiągnięcia oraz nieśmiertelniki. Dogrywka to nowy wymiar zniszczenia w mieście.


Dodatek „Decydujące starcie"

Battlefield 3™: „Decydujące starcie" to cztery nowe rozległe mapy, na których w zawrotnym tempie toczą się zacięte boje. Przedzieraj się przez linie wroga na nowym motocyklu crossowym, odpieraj ataki z powietrza lekkimi pojazdami plot i rzucaj żołnierzy w sam środek walki dzięki nowemu samolotowi transportowemu. Przeprowadzaj niewiarygodnie szybkie ataki w trybie przejmowania flagi i tocz powietrzne pojedynki w trybie Bitwa Powietrzna.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png