• Barotrauma Steam Kod Klucz

60.76
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

Steam

 

język: 

angielski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry

 

Język angielski
Platforma Aktywacji Steam
Rodzaj Produktu Gra

WITAJ W EUROPIE

Barotrauma to kooperacyjne połączenie survival horroru i symulatora okrętu podwodnego w 2D inspirowane takimi grami jak FTL: Faster Then Light, Rimworld, Dwarf Fortress oraz Sapce Station 13. Barotrauma to gra science fiction łącząca fizykę typu ragdoll oraz kosmiczne potwory morskie z pracą zespołową i obawą o przetrwanie.

WEJDŹ W OTCHŁAŃ

W nie tak dalekiej przyszłości ludzkość wylądowała na księżycu Jowisza. Jego napromieniowana oblodzona powierzchnia sprawia, że życie może się toczyć jedynie w wodach oceanu. Przemierzaj groźny podwodny świat i odkryj, co skrywają głębiny Europy. Uważaj: niebezpieczeństwo w Barotraumie nigdy wcześniej się nie zapowiada.

POMÓŻ SWOJEJ ZAŁODZE ALBO ZADBAJ O TO, BY NIKT NIE PRZEŻYŁ

Barotraumą możesz się cieszyć na różne sposoby. Na różne sposoby możesz też tu zginąć. Współpracuj ze swoją załogą, by osiągnąć założone cele, lub przygotuj się na zdradę, gdy w twoje szeregi wkradnie się zdrajca. Graj ze znajomymi, obcymi osobami albo nawet najgorszymi przeciwnikami.

EKSPLORUJ, STERUJ, ROZMAWIAJ

Przemierzaj podwodny świat, wykonuj misje dla ostatnich przedstawicieli ludzkości, badaj ruiny cywilizacji obcych i walcz z potworami lub przed nimi uciekaj. Używaj zaawansowanych systemów pokładowych i urządzeń, takich jak sonar, reaktor jądrowy, broń, silniki oraz pompy. Najważniejsza jest komunikacja!

EKSPERYMENTUJ, WYTWARZAJ, BUDUJ

Poznaj złożone okablowanie okrętu oraz rozbudowany system wytwarzania, a także system medyczny. Dzięki wbudowanym edytorom twórz własne okręty podwodne i potwory, które będą rywalizować z tymi standardowymi. Możesz nawet wykorzystać nasz kod źródłowy i tworzyć modyfikacje.

STEAM:

  • uruchomić aplikacje steam (można ją pobrać tutaj )
  •  zalogować się do Steam (w przypadku braku konta, trzeba zarejestrować nowe)
  • wybrać "dodaj grę" (lewy dolny róg w programie steam), następnie "aktywuj produkt na steam" i po akceptacji regulaminu wpisać otrzymany kod
  • gra znajduje się w bibliotece, należy ją tylko pobrać
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png