• BATTLETECH Urban Warfare DLC Steam Kod Klucz

29.51
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

Oferowany produkt jest dodatkiem rozszerzającym możliwości podstawowej wersji gry, dlatego do uruchomienia wymagane jest posiadanie podstawowej wersji 

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

 Steam

 

język: 

 angielski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry

 

Język angielski
Platforma Aktywacji Steam
Rodzaj Produktu Dodatek DLC

Urban Warfare przenosi walki mechów na rozległe tereny miejskie Inner Sphere! Walka elektroniczna, niszczenie budynków na dużą skalę, mechanika środowiskowa, nowe jednostki wroga i inne czynniki sprawiają, że rozległe tereny miejskie oferują zupełnie nowe pole bitwy.

Walka na terenach miejskich

Potyczki uliczne wprowadzają nowe wyzwania taktyczne w grze: walka mechów przenosi się z otwartych, naturalnych krajobrazów do rozległych miast. Każdy budynek w nowym miejskim biomie jest w pełni zniszczalny, a gracz jest zawsze zaledwie kilka salw od odsłonięcia nowej linii ognia lub zyskania osłony gruzów. Porzucone ciężarówki z paliwem, zniszczone budynki z wymiennikami ciepła i zepsute transformatory, które utrudniają celowanie, w miarę upływu czasu drastycznie zmienią obraz bitwy.

Walka elektroniczna

Powrót zapomnianych technologii na zawsze zmieni pole bitwy 31-go wieku. Mechy wyposażone w środki przeciwdziałania elektronicznego (ECM) i przyjazne jednostki w pobliżu są niewidoczne dla systemów namierzania wroga i odporne na ogień pośredni. Tymczasem mechy wyposażone w aktywną sondę mogą wykrywać, lokalizować i namierzać wrogie jednostki, które normalnie pozostałyby niewidoczne.

Dwa nowe mechy bojowe

Eksperymentalny Raven 1X posiada zaawansowany moduł elektroniczny niewielkich rozmiarów, wyposażony w systemy ECM i aktywną sondę. Javelin stanowi kompromis pomiędzy szybkością i siłą ognia, z możliwością przeprowadzania potężnych uderzeń na krótkim dystansie.

Trzy nowe pojazdy wroga

Tank to szybki i zwinny pojazd wyposażony w różne rodzaje broni do walki na wszystkich dystansach, Packrat jest pojazdem wsparcia wyposażonym w prototypową wersję ECM, a Rotunda to pojazd zwiadowczy z prototypową wersją aktywnej sondy.

Nowy rodzaj potyczki

Atak i obrona to wymagający nowy rodzaj misji, w której najemnicy muszą zniszczyć bazę wroga, aby zatrzymać nieprzerwany strumień przeciwników, zanim uda im się pokonać twoje siły i zniszczyć bazę twojego zleceniodawcy.

STEAM:

  • uruchomić aplikacje steam (można ją pobrać tutaj )
  •  zalogować się do Steam (w przypadku braku konta, trzeba zarejestrować nowe)
  • wybrać "dodaj grę" (lewy dolny róg w programie steam), następnie "aktywuj produkt na steam" i po akceptacji regulaminu wpisać otrzymany kod
  • gra znajduje się w bibliotece, należy ją tylko pobrać
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png