• ARK: ABERRATION EXPANSION PACK STEAM KOD KLUCZ

Sklep weizo.pl jest prowadzony przez firmę zarejestrowaną w Polsce. Ewentualne problemy są rozwiązane w ekspresowym tempie przez polskojęzycznych pracowników

84.17
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 20 minut
Koszt dostawy 0
wysyłka email 0
Dostępność Mało

Oferowany produkt jest dodatkiem rozszerzającym możliwości podstawowej wersji gry, dlatego do uruchomienia wymagane jest posiadanie podstawowej wersji

 

produkt na urządzenie: 

PC 

  

rodzaj produktu: 

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie) 

 

platforma aktywacji: 

STEAM

 

język: 

polski

 

sposób aktywacji: 

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.) 

 

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce. Nie gwarantujemy, że będą działały poza granicami kraju. O tym decyduje producent/wydawca gry

 

Język polski
Platforma Aktywacji Steam
Rodzaj Produktu Dodatek DLC

Budząc się na „Aberration”, opuszczonym, nieprawidłowo działającym ARK z rozbudowanym podziemnym systemem biome, ocaleni napotykają nowe, egzotyczne wyzwania, niczym przedtem: ekstremalne promieniowanie promieni słonecznych i zagrożenie dla środowiska, liny, skrzydła, sprzęt wspinaczkowy, jaskinie, akumulatory i znacznie więcej, wraz ze stajnią niezwykłych nowych stworzeń czekają w tajemniczych głębinach. Ale uważajcie na „Bezimiennych”: nieubłaganych, natchnionych żywiołami humanoidów, które przekształciły się w złośliwe, nienawidzące światła potwory! W przypadku Aberration osoby, które przeżyły, odkryją największe tajemnice ARK i odkryją, co przyniesie przyszłość tym, którzy są wystarczająco silni i mądrzy, aby przeżyć! 

Właściciele „Przepustki sezonowej” ARK otrzymują również dodatkowe ekskluzywne skórki kosmetyczne o tematyce Aberration w grze:


- Maska Bulbdogów, reprezentująca wesołe zachowanie tej lojalnej grupy przeciw Bezimiennym. 


- The Reaper Helmet, przedstawiający przerażające oblicze tych niebezpiecznych behemotów, które wędrują po głębokich elementach i napromieniowanej powierzchni Aberration. 

- Hełm Aberration, utworzony z uszkodzonego obsydianowego podziemnego ARK, tworzy imponującą obecność dla Ocalałych, którzy go noszą. 


- Miecz Aberration, wykuty z Kryształów Żywiołów, które biegną w najgłębszych komnatach ARK, emituje subtelną poświatę, by uderzyć strach w twoich wrogów. 

ARKA ZMARŁY
Aberration umieszcza ocalałych na uszkodzonej ARK: jego wewnętrzna atmosfera wyciekła, powodując szorstką powierzchnię z intensywnym promieniowaniem i mnóstwo bujnych biomów pod ziemią. Dzięki systemom konserwacji tego nieprawidłowego działania ARK wiele niebezpieczeństw, stworzeń i natury środowiska stanowi ekscytujący nowy świat do odkrycia i opanowania. 

STEAM:

  • uruchomić aplikacje steam (można ją pobrać tutaj )
  •  zalogować się do Steam (w przypadku braku konta, trzeba zarejestrować nowe)
  • wybrać "dodaj grę" (lewy dolny róg w programie steam), następnie "aktywuj produkt na steam" i po akceptacji regulaminu wpisać otrzymany kod
  • gra znajduje się w bibliotece, należy ją tylko pobrać
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

allegro2(1).png